Sertifikalı Kalite Ve Güven

OEKO-TEX

OEKO-TEX sertifikalı ürünler insan sağlığına zararsızdır. Her iplik ve yatak aksesuarı, 1.000'den fazla zararlı madde içeren bir liste ile test edilmiştir. Yoğun cilt teması, insan ekolojisi için daha katı laboratuvar testleri gerektirir.

CertiPur

CertiPur, EUROPUR Avrupa Sünger Üreticileri Birliği tarafından geliştirilen bir sertifikadır. Süngerleri güvenli, çevreci ve konforlu hale getirme amacı güder. Sünger endüstrisindeki araştırma ve geliştirmeleri dikkate alarak SHE standartını geliştirmiştir.

FSC Belgesi

FSC Belgesi, dünya genelindeki ormanların uygun yönetilmesini ve bu uygulamaların uluslararası yaygınlaşmasını hedefleyen bir sistemdir. Bu belge, ormandan tüketiciye kadar olan sürecin, başarılı bir yönetim sistemi kullanıldığını kanıtlar.

ISO 45001

ISO 45001, şirketlerin çalışanlarının sağlık ve güvenliğinden sorumlu olduğu bir standarttır. Kuruluşlar, iş süreçlerinden kaynaklanan riskleri belirleyip önlem alarak kazaları önlemeli, uluslararası iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi kriterlerine uymalıdır.

ISO 10002

ISO 10002, şirketlerin müşterileri ile uzun süreli ilişkiler kurmasını ve bu ilişkileri geliştirmesini sağlayan bir Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi'dir. Geri bildirime açık bir ortam oluşturur, şikayetleri çözer ve müşteri hizmetlerini iyileştirir.

ISO 9001

ISO 9001, tasarımdan pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar firmalardaki tüm aşamaları kapsayan bir kalite yönetim sistemidir. Müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini artırmak amacıyla mevzuat şartlarını yerine getirir.

ISO 14001

ISO 14001, ürünlerin hammaddeden müşteriye sunulana kadar olan sürecinde çevresel faktörleri belirleyip kontrol altına alarak çevreye verilen zararı azaltmayı amaçlayan bir standarttır. Çevreci ürünler artan müşteri talebiyle daha çok tercih edilmektedir.