Hakkımızda

Bir BRN Yatak markası olan NOA Yatak 2019 yılı başlarında yurtiçi online satış markası olarak tüketicileri ile buluşmuştur. NOA Yatak özgün ve estetik tasarımları ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Yatak ve uyku ürünlerinin trendlerini belirleyen NOA Yatak; genç ve dinamik Ar-Ge ekibi, teslimatı kolaylaştıran çözümleri, farklı ve modern yaklaşımlarıyla şimdi Türk tüketicisinin de kalbini kazanmaya aday bir markadır.

Köklü bir kuruluş olan BRN Yatak ise 2001 yılında Kayseri’de kurumuştur. 2006 yılına kadar dış ticaret hizmetleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamıştır. 2006 yılında 800 m²’de üretim hayatına başlayan BRN Yatak; bugün 55 bin m²’lik modern ve hijyenik üretim tesislerinde üretilen sağlıklı ve konforlu yatakları tüm dünyaya ihraç etmektedir. 2011 yılında "Sektörünün ihracat şampiyonu” olan firma, dünyada 5 kıtada, 60’dan fazla ülkede 500’den fazla satış noktasında yer almaktadır. Tasarımın kalbinin attığı İtalya, tüm Avrupa ve Benelüks ülkeleri ile Kuzey Amerika, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Çin bu satış noktalarının bulunduğu başlıca bölgeler arasında yer almaktadır. Ayrıca 2013 yılında Türkiye'nin hiç ihracat yapmadığı iki ülkeden biri olan Mikronezya'ya da ihracat gerçekleştiren ilk firma BRN Yatak olmuştur.

Başarılarıyla birçok ödüle layık görülen ve uluslararası yatak sektöründe de saygın bir yere sahip olan BRN Yatak, 2011 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Harvard Üniversitesi bünyesindeki All World Network tarafından belirlenen "Türkiye'nin en hızlı büyüyen 25 şirketi” arasında yer almıştır. Yine aynı yıl Avrupa İş Ödülleri’nde (European Business Awards) "Yenilikçilik, İnovasyon ve En İyi Uygulamada” 15.000 firma arasından finale kalarak Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasına girerek "Ruban D’Honneur 2011” nişanına layık görülmüştür.

BRN Sleep Products USA, BRN Sleep Products EUROPE ve BRN Sleep Products UK firmaları ile dünyanın farklı yerlerinde global çapta üretim ve satış faaliyetlerine devam etmektedir. NOA Yatak online satış markamızda bu büyümenin yeni yüzü olarak sizlere bulutların üzerinde bir uyku deneyimi sunmak için üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kalite Logolarımız